Dzień Dziecka w naszej szkole – radość, zabawa i wspólne świętowanie

Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole rozpoczęły się w wyjątkowo radosnej atmosferze. Pierwszy dzień świętowania dostarczył uczniom wielu atrakcji, uśmiechów i niezapomnianych wrażeń.

Uczniowie klas 1–3 uczestniczyli w licznych aktywnościach przygotowanych specjalnie z myślą o nich. Dzieci tworzyły kolorowe mandale, korzystały z malowania twarzy, wybierały brokatowe tatuaże, a także zajadały się popcornem podczas seansu filmowego. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia wszyscy wybrali się na pyszne lody.

Do wspólnego świętowania włączyli się również uczniowie i nauczyciele klas 4–6, którzy przyszli do szkoły ubrani na niebiesko. Dzięki temu szkolne korytarze wypełniły się kolorem, pozytywną energią i wyjątkową atmosferą. Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy oraz okazji do integracji i wspólnego spędzania czasu.

To był dzień pełen radości, kreatywności i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za wspólne świętowanie. Już nie możemy doczekać się kolejnych atrakcji przygotowanych z okazji Dnia Dziecka!

 

71177592514032146385198054635972144805195688n
71239092014039854384427253977736842431746932n
71334475014039852884427401955154800058651788n
71504077714032144451864911092048839546168312n
71575011914039853951093962244494934111677356n
71539846414039850417760982183513194827309863n