Wycieczka klasy 6b do Zamku Królewskiego w Warszawie
W dniu dzisiejszym klasa 6b wybrała się na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Warszawie. Uczniowie zwiedzili zamek oraz piękne ogrody.
Po wycieczce udali się na spacer po warszawskiej starówce, gdzie spotkali Kataryniarza Jana, który w ubiegłym roku odwiedził naszą szkołę.
Po spacerze wszyscy wspólnie udali się na obiad. To był dzień pełen wrażeń i miło spędzonego czasu