Wycieczka klasy 6b do Zamku Królewskiego w Warszawie

W dniu dzisiejszym klasa 6b wybrała się na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Warszawie. Uczniowie zwiedzili zamek oraz piękne ogrody.
 
Po wycieczce udali się na spacer po warszawskiej starówce, gdzie spotkali Kataryniarza Jana, który w ubiegłym roku odwiedził naszą szkołę.
 
Po spacerze wszyscy wspólnie udali się na obiad. To był dzień pełen wrażeń i miło spędzonego czasu

wycieczka-2
wycieczka-1
wycieczka-3
wycieczka-4
wycieczka-5
wycieczka-7
wycieczka-8
wycieczka-9
wycieczka-10